A címvédő és éllovas Ferencváros magabiztosan, 4-0-ra nyert Újpesten a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának szerdai játéknapján. A vesztes házigazdák kieső helyre kerültek a tabellán.
Pozitív lett az egyik melbourne-i karanténhotel alkalmazottjának koronavírus tesztje, így több mint 500-an - köztük teniszezők - újra karanténba kerültek. Ez a helyzet az Ausztrál Open előkészületeire is hatással lehet. A kialakult helyzet miatt törölték a melbourne-i felvezető versenyek összes tervezett meccsét.
Rövid, súlyos betegség után életének 64. évében elhunyt Vermes Albán, olimpiai és Európa-bajnoki ezüstérmes mellúszó.
Sportok
Hurrá, költözünk!
29/03/2021 16:00
Romain Grosjean az észak-amerikai IndyCar autós gyorsasági sorozatban folytatja versenyzői karrierjét.
A címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 33-27-re legyőzte a Ferencvárost a női kézilabda NB I szerdai rangadóján.
A listavezető Manchester City a Burnley otthonában 2-0-s győzelmével tovább javította a klubrekordot, minden sorozatot figyelembe véve megszakítás nélkül 13 győzelemnél jár a csapat.
A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) helyben hagyta Dayana Yastremska játékjogának felfüggesztését, így az ukrán teniszező pozitív doppingmintája miatt nem indulhat el a hétfőn rajtoló ausztrál nyílt bajnokságon.
Az olasz és az orosz válogatott szerdai győzelmével elődöntőbe jutott a Melbourne-ben zajló ATP Kupán.
Sportok
A válogatott hozta a kötelezőt San Marino ellen, Valter dobogón végzett a katalán körön
29/03/2021 03:11