Konferencia-liga - Litvániába utazik Szalai Ádám svájci csapata.
A svájci együttes az első fordulóban a vártnál nehezebben gyűrte le az örmény Pjunik Jereván csapatát, amely története során először szerepel egy európai kupasorozat főtábláján. A magyar támadó a cserepadról nézte végig a találkozót, melyen társai 3-1-re nyertek ugyan, de a félidőben még 1-1-re álltak a jóval szerényebb erőt képviselő riválissal szemben.
A Baselnek ezúttal Vilniusban kell esélyeshez méltón szerepelnie, a H csoportban - melyben még a Slovan Bratislava szerepel - ugyanis a svájciak az első számú favoritok a továbbjutásra, sőt, a négyes megnyerésére is.
Barátságos mérkőzés
Nincs meglepetés, Szoboszlai lesz a kapitány Luxemburg ellen
17/11/2022 - 10:37
A keresztszalag-szakadásból lábadozó Holman Dávidot nélkülözni kénytelen Slovan Jerevánban lép pályára csütörtökön, s azok után, hogy az első körben a pozsonyiak csak gól nélküli döntetlent értek el a vendég Zalgiris ellen, a Pjunik megpróbálhatja megszerezni története első főtáblás pontját, vagy pontjait a minden bizonnyal lelkes hazai közönség támogatásától kísérve.
Ami az európai topbajnokságok Konferencia-ligában érdekelt csapatait illeti: az olasz Fiorentina Törökországban, az angol West Ham United Dániában, a spanyol Villarreal pedig Izraelben szerepel csütörtökön, míg a német 1. FC Köln a cseh Slovacko együttesét fogadja.

Konferencia-liga, csoportkör, 2. forduló:

A csoport:
  • RFS (lett)-Hearts (skót) 21.00
  • Basaksehir (török)-Fiorentina (olasz) 21.00
B csoport:
  • FCSB (román)-RSC Anderlecht (belga) 21.00
  • Silkeborg (dán)-West Ham United (angol) 21.00
C csoport:
  • Hapoel Beer-Seva (izraeli) - Villarreal (spanyol) 21.00
  • Lech Poznan (lengyel)-Austria Wien (osztrák) 21.00
D csoport:
  • Partizan Beograd (szerb)-Nice (francia) 21.00
  • 1. FC Köln (német)-Slovacko (cseh) 21.00
E csoport:
  • Apollon (ciprusi)-Dnyipro (ukrán) 18.45
  • AZ Alkmaar (holland)-FC Vaduz (liechtensteini) 18.45
F csoport:
  • Djurgarden (svéd)-Molde (norvég) 18.45
  • Gent (belga)-Shamrock Rovers (ír) 18.45
G csoport:
  • CFR Cluj (román)-Sivasspor (török) 18.45
  • Slavia Praha (cseh)-Ballkani (koszovói) 18.45
H csoport:
  • Zalgiris Vilnius (litván)-FC Basel (svájci) 18.45
  • Pjunik Jereván (örmény)-Slovan Bratislava (szlovák) 18.45
MTI
Foci-vb
Simán lehet, hogy egy sötét ló lepi meg a sztárcsapatokat a foci vb-n
16/11/2022 - 13:19
Barátságos mérkőzés
Ki lesz az új kapitány? Marco Rossi kedvére kísérletezhet a luxemburgi-magyar meccsen
16/11/2022 - 10:38