Konferencia Liga - Azeri, kazah és portugál ellenfelet kaptak a magyar csapatok.
Az európai szövetségben szerdán sorsolták ki a párosításokat, a fő ágon a székesfehérvári együttes kiemelt, a másik két együttes pedig nem kiemelt volt. A Fehérvár hazai pályán kezdi a párharcot, a Kisvárda és a Puskás Akadémia idegenben játszik először.
A bajnoki ágon is sorsoltak, itt a Ferencváros kerül képbe, amennyiben a Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában kikap a kazah Tobol Kosztanajtól. Ebben az esetben a Kl-ben folytatja szereplését, mégpedig az északmacedón Skupi és a gibraltári Lincoln Red Imps párharcának vesztese ellen. A magyar csapat játszaná az első mérkőzést itthon
UEFA Konferencia-liga
Büntetőből lőtt góllal nyert a Köln a Konferencia-liga csoportkörében
28/10/2022 - 13:33
A Kl selejtezője négykörös, a második forduló mérkőzéseit július 21-én és 28-án játsszák.

A Kl-selejtező, 2. forduló (az első mérkőzésen az elöl álló csapatok a pályaválasztók):

fő ág:
  • MOL FEHÉRVÁR FC-Gabala (azeri)
  • Kajrat Almati (kazah)-KISVÁRDA MASTER GOOD
  • Vitória FC (portugál)-PUSKÁS AKADÉMIA FC
  • Gzira United (máltai)/Atletic Club d'Escaldes (andorrai)-Radnicki(szerb)
  • Arisz Limasszol (ciprusi)-Neftci (azeri)
  • Zira FK (azeri) - Makkabi Tel-Aviv (izraeli)
  • Sepsi OSK (romániai)-Olimpija Ljubljana (szlovén)/Differdange (luxemburgi)
  • Breidablik (izlandi)/UE Santa Coloma (andorrai)-Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)/KF Llapi (koszovói)
  • Víkingur (feröeri)/Europa FC (gibraltári)-Dunaszerdahely (szlovákiai)/Cliftonville (északír)
  • Koper (szlovén)-FC Vaduz (liechtensteini)
  • Floriana (máltai)/Petrocub Hincesti (moldovai)-KF Laci (albán)/Iszkra Danilovgrad (montenegrói)
  • AIK (svéd)-Vorszkla Poltava (ukrán)
  • Gomel (fehérorosz)-Arisz (görög)
  • Velez Mostar (bosnyák)-Alaskert (örmény)/Hamrun Spartans (máltai)
  • Vllaznia (albán)-Universitatea Craiova (román)
  • Kizilzsar (kazah)-NK Osijek (horvát)
  • St. Patrick's Athletic (ír)-Sfantul Gheorghe (moldovai)/Mura (szlovén)
  • Pogon Szczecin (lengyel)/KR (izlandi)-Bröndby (dán)
  • Borac Banja Luka (bosnyák)/B36 Tórshavn (feröeri)-Tre Fiori (San Marinó-i)/Flora Esch (luxemburgi)
  • Racing Union (luxemburgi)-Cukaricki (szerb)
  • Valmiera (lett)-FK Skendija (északmacedón)/Ararat Jereván (örmény)
  • Botev Plovdiv (bolgár)-APOEL Nicosia (ciprusi)
  • Szaburtalo Tbiliszi (grúz)/Partizani (albán)-FCSB (román)
  • Ararat (örmény)-Dinamo Tbiliszi (grúz)/Paide Linnameeskond (észt)
  • FK Liepaja (lett)/SC Gjilani (koszovói)-Young Boys (svájci)
  • Larne (északír)/St Joseph's FC (gibraltári)-Slavia Praha (cseh)
  • Tre Penne (San Marinó-i)/Tuzla City (bosnyák)-AZ (holland)
  • MFK Ruzomberok (szlovákiai)/Kauno Zalgiris (litván)-Derry City (ír)/Riga FC (lett)
  • Levszki Szófia (bolgár)-PAOK (görög)
  • Raków Czestochowa (lengyel)-FK Asztana (kazah)
  • CSZKA Szófia (bolgár)-Makedonija GP Szkopje (északmacedón)
  • Rapid Wien (osztrák)-Lechia Gdansk (lengyel)/Akademija Pandev (északmacedón)
  • Spartak Trnava (szlovákiai)-HB Tórshavn (feöreri)/Newtown (walesi)
  • Motherwell (skót)-Bala Town (walesi)/Sligo Rovers (ír)
  • FC Basel (svájci)-FCB Magpies (gibraltári)/Crusaders Belfast (északír)
  • KuPS (finn)/Dila Gori (grúz)-Panevezys (litván)/Milsami Orhei (moldovai)
  • Istanbul Basaksehir (török)-Makkabi Netanya (izraeli)
  • Hapoel Beer-Seva (izraeli)-Dinamo Minszk (fehérorosz)/FK Decic Tuzi (montenegrói)
  • BATE Boriszov (fehérorosz)-Konyaspor (török)
  • Flora Tallinn (észt)/SJK (finn)-Lilleström (norvég)
  • FK Suduva (litván)-Viborg (dán)
  • Molde FK (norvég)-Elfsborg (svéd)
  • Royal Antwerp (belga)-Inter Turku (finn)/KF Drita (koszovói)
  • NK Rijeka (horvát)-Djurgardens IF (svéd)
  • Sparta Praha (cseh)-Viking Stavanger (norvég)
bajnoki ág:
  • Tobol (kazah)/FERENCVÁROS-Skupi (északmacedón)/Lincoln Red Imps (gibraltári)
  • La Fiorita (San Marinó-i)/Inter Club d'Escalades (andorrai)-KF Ballkani (koszovói)/Zalgiris Vilnius (litván)
  • Malmö (svéd)/az előselejtező győztese-The New Saints (walesi)/Linfield (északír)
  • Ludogorec (bolgár)/Sutjeska Niksic (montenegrói)-Bodö/Glimt (norvég)/KÍ (feröeri)
  • Shamrock Rovers (ír)/Hibernians (máltai)-Levadia Tallinn (észt)/Vikingur (izlandi)
  • Dudelange (luxemburgi)/KF Tirana (albán)-Zrinjski Mostar (bosnyák)/Sheriff (moldovai)
  • Lech Poznan (lengyel)/Qarabag (azeri)-Slovan Bratislava (szlovák)/Dinamo Batumi (grúz)
  • Pjunik (örmény)/CFR (román)-a BL-előselejtező döntőjének vesztese
MTI
UEFA Konferencia-liga
13 előállítás, 4 sérült rendőr, bocsánatkérés - komoly balhé a West Ham - Anderlecht meccsen
14/10/2022 - 09:07
UEFA Konferencia-liga
Szalai Ádámék Litvániában villanthatnak a Konferencia-ligában
14/09/2022 - 09:40