A Fradi edzőjét a győzelemnél is büszkébbé teszi az, ahogyan csapata játszott

Európa-liga - A győzelem és a riválisok eredményei miatt is nagyszerű estének nevezte Pascal Jansen, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője a Nice felett aratott csütörtöki 1-0-s sikert az Európa-liga alapszakaszának harmadik fordulójában.

A Nice öngólját ünneplik a Ferencváros játékosai - Fotó: KISBENEDEK Attila / AFP

Fotó: AFP

Pascal Jansen: nagyszerű este volt
"Nagyon megérdemeltétek ezt a sikert, az pedig még büszkébbé tesz, ahogyan játszottunk. Tartottuk magunkat a tervünkhöz, és kiváló volt a harci szellem, erre volt szükség. A szurkolóink végig biztattak minket, nagy szükségünk volt rájuk" - mondta a csapathoz intézett öltözői beszédében a holland szakember.
A tréner kitért rá, hogy mivel több riválisuk is pontot veszített ezen a játéknapon, összességében ez egy nagyszerű európai este volt a csapatnak.
Pascal Jansen ugyanakkor megjegyezte, a vasárnap ismét közel van, így az ünneplés után már a következő bajnokira kell koncentrálniuk. Ezt a hét utolsó napjának estéjén az újonc Győr otthonában játssza a címvédő és listavezető Ferencváros.
(MTI)
Csatlakozz a több mint 3 millió felhasználóhoz az appunkon
Legyenek mindig kéznél a legfrissebb sporthírek, eredmények, élő közvetítések
Letöltés
Cikk megosztása
Kapcsolódó mérkőzések
Hirdetés
Hirdetés