Szoboszlai Dominik képtelen volt visszafogni magát, miután a Liverpool kiesett az FA-kupából a Manchester City ellen

A Liverpool 4-0-s vereséget szenvedett a Manchester City ellen az FA-kupa negyeddöntőjében, ezzel az angol bajnoki címvédő búcsúzni kényszerült a kupasorozattól. A Mersey-partiak magyar játékosa a mérkőzés után meglehetősen csalódottan értékelt.

Videó: Haaland mesterhármasa végezte ki a Liverpool reményeit az FA-kupában

Videó forrása: SNTV

A Liverpool fájdalmas veresége után a csapat magyar játékosa, Szoboszlai Dominik rendkívül bosszúsan nyilatkozott a Spíler TV-nek, a magyar válogatott csapatkapitánya nem rejtette véka alá a csalódottságát.
”A második gól volt a fordulópont. Egy perc van hátra, egygólos hátránnyal mehetsz szünetre, erre kapsz még egyet – ez nem pozitívum. Utána már nem nagyon van esély a City ellen, kevés csapat csinálja meg, hogy 0-2–ről visszajön” – kesergett Szoboszlai.
”A válogatott szünet nem lehet kifogás, ők is ugyanúgy a válogatottban szerepeltek, ugyanúgy gyűjtötték a játékperceket. Ha nem állsz készen, akkor szólsz, és a padon kezdesz. Itt nem arról van szó, hogy fáradt az ember, vagy hogy kora délután játszunk, vagy hogy ez FA-kupa-mérkőzés – ezek mind kifogások. A jobb csapat nyert, ez látszódott is.”
Szoboszlai nem keresett kifogásokat, és úgy ítélte meg, hogy csapatától sokkal több kellene a Manchester City elleni teljesítménynél a szezon folytatásában, ha szeretne még vállalható eredményeket felmutatni.
Az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset, mert megvoltak a helyzeteink.
”Össze kell kapnunk magunkat, mert ha így játszunk, akkor nagyon hamar elfelejthetjük a Bajnokok Ligája-szereplést és a következő idényben a BL-indulást is. Szóval kicsit magunkba kell nézni, és elkezdeni gondolkodni azon, hogyan csinálunk ebből a katasztrofális idényből egy olyat, amire emlékezni tudunk” – adta ki a jelszót az angol csapat húzóembere.
A Liverpool a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Paris Saint-Germainnel fog találkozni, míg a Premier League jövő hétvégi folytatását mindössze az ötödik helyről várja.
Ezek a cikkek is érdekelhetnek:

Csatlakozz a több mint 3 millió felhasználóhoz az appunkon
Legyenek mindig kéznél a legfrissebb sporthírek, eredmények, élő közvetítések
Letöltés
Cikk megosztása
Kapcsolódó mérkőzések
Hirdetés
Hirdetés