Az egymás ellen játszó Juventus és Lazio, az Atalanta és az Inter, valamint a Milan is csak egy pontot szerzett a Serie A hetedik fordulójában.

A címvédő Juventus 1-1-es döntetlent játszott a Lazio otthonában. A vendégek gólját Cristiano Ronaldo szerezte, Felipe Caicedo a 95. percben egyenlített.
Serie A
Lehet, hogy CR marad a Juvéban, de nem ő lesz a támadósor legfontosabb láncszeme
19/07/2021 11:00
Az Atalanta házigazdaként szintén 1-1-es döntetlenre végzett az Internazionaléval.
Az AC Milan kétgólos hátrányból állt fel hazai pályán a Verona ellen, a korábban tizenegyest hibázó Zlatan Ibrahimovic a 93. percben egalizált.
Serie A, 7. forduló:AC Milan - Hellas Verona 2-2 (1-2)Bologna - Napoli 0-1 (0-1)Atalanta - Internazionale 1-1 (0-0)Genoa - AS Roma 1-3 (0-1)Torino - Crotone 0-0Lazio - Juventus 1-1 (0-1)
Hosszabbítás
Serie A
„Nagyon veszélyes a közösségi médiás gyűlölet” – a Milan legendája úgy érzi, igazságtalanul támadták
06/07/2021 12:53