A címvédő Juventus 1-1-es döntetlent ért el otthon a Veronával szemben az olasz labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján.
A gól nélküli első félidőt követően a vendégek a 60. percben szereztek vezetést, a hazaiak egyenlítő találatát a 20 éves svéd középpályás, Dejan Kulusevski szerezte a 78. percben.
A Juventus - a Ferencváros egyik csoportellenfele a Bajnokok Ligájában - továbbra is veretlen ugyan a bajnoki szezonban, két győzelem mellett viszont harmadszor kellett megelégednie az egy ponttal.
Serie A
Lehet, hogy CR marad a Juvéban, de nem ő lesz a támadósor legfontosabb láncszeme
19/07/2021 11:00
Serie A, 5. forduló:
Juventus-Hellas Verona 1-1 (0-0)Fiorentina-Udinese 3-2 (2-1)Parma-Spezia 2-2 (1-2)Benevento-Napoli 1-2 (1-0)Cagliari-Crotone 4-2 (3-2)
MTI
Serie A
„Nagyon veszélyes a közösségi médiás gyűlölet” – a Milan legendája úgy érzi, igazságtalanul támadták
06/07/2021 12:53