A Juventus hihetetlen győzelmet aratott a Stadio Olimpicóban: 4-3 a Roma ellen, na, de 3-1-ről fordítva!

A fővárosiak a második félidő közepén Lorenzo Pellegrini csodálatos szabadrúgásgóljával már 3-1-re vezettek, de a Zebrák, a 70. és a 77. perc között három gólt szerezve, fordítani tudtak.
A Roma a 81. percben büntetőhöz jutott, ráadásul a holland Matthijs de Ligtet kiállította a játékvezető, azonban Pellegrini 11-esét hárította Wojciech Szczesny, a Juventus lengyel válogatott kapusa, akinek tartalékja ezúttal is a 18 éves magyar utátnpótlás-válogatott Senkó Zsombor volt.
Premier League
Sergio Agüero: Az alulértékelt legenda, aki mindent tudott a góllövésről
15/12/2021 18:55

A fordulóban történt még

Az élmezőnyhöz tartozó Napoli és az Atalanta is nyert vasárnap. A nápolyiak egygólos meccsen tartották otthon a három pontot a Sampdoria ellenében, köszönhetően Andrea Petagna akrobatikus találatának.
A bergamóiak a duplázó Luis Muriel vezérletével nyertek fölényesen, 6-2-re az Udinese otthonában, a kolumbiai támadó pályafutása 49. és 50. gólját szerezte az Atalanta színeiben.
A bő fél órát emberelőnyben futballozó Sassuolo fölényes, 5-1-es győzelmet aratott az Empoli otthonában. A Sassuolo története során első alkalommal szerzett öt gólt idegenben egy Serie A-mérkőzésen.

Empoli-Sassuolo

A mérkőzést második helyezettként kezdő AC Milan magabiztos, háromgólos győzelmet aratott a kiesés ellen küzdő Venezia otthonában.

Világbajnoki-selejtező UEFA
A vb nem jött össze, de egy szép győzelemmel búcsúzott a magyar válogatott a selejtezőktől
15/11/2021 21:51