Eurosport
Salah: "Tudják, mit akarok, nem kérek őrültségeket."
Publikálva 11/01/2022 - 15:10 GMT+1
Mohamed Salah, a Liverpool egyiptomi futballistája elmondása szerint nem kér őrültségeket a klubtól új szerződésével kapcsolatban.
Mo Salah
Fotó: Getty Images
A 29 éves támadó, akinek 2023 nyaráig szól a jelenlegi kontraktusa, úgy nyilatkozott, hogy mindenképpen szeretne maradni az Anfielden, azonban a döntés már nem az ő, hanem a vezetők kezében van.
"Tudják, mit akarok, nem kérek őrültségeket. Már öt éve itt vagyok, jól ismerem a klubot, imádom a szurkolókat és ők is szeretnek engem" - fogalmazott a csatár, aki hazája válogatottjával jelenleg az Afrika Kupán szerepel és kedden (ma) Nigéria ellen kezdi meg szereplését. Megjegyezte, véleménye szerint olyan feltételeket támasztott a klubbal szemben, amelyek teljesíthetők, ha figyelembe veszik, mennyit tett az egyesületért.
/origin-imgresizer.eurosport.com/2021/12/19/3274476.jpg)
Mo Salah
Fotó: Getty Images
Salah sokáig a csapat legjobban kereső játékosa volt, a holland Virgil van Dijk új szerződésével azonban megelőzte őt, a védő jelenleg 220 ezer fontot tesz zsebre hetente. Korábbi sajtóhírek szerint a csatár heti 300 ezer fontot szeretne.
Salah 2017-ben az AS Romától igazolt a Liverpoolhoz, amellyel azóta Bajnokok Ligáját és angol bajnoki címet nyert. Az afrikai futballista 229 tétmérkőzésen 148 gólt szerzett a csapat színeiben.
Kapcsolódó témák
Hirdetés
Hirdetés