Mislav Orsic végre topligába igazolt
Az angol élvonalbeli Southampton labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Mislav Orsic, aki a Dinamo Zagrebtől igazolt a szigetországba. A 30 éves középpályás, aki a katari világbajnokságon hat mérkőzésen játszott a végül bronzérmes horvát válogatottban, két és fél évre írt alá új klubjához.
Mislav Orsic
Fotó: Getty Images
Sajtóhírek szerint az Everton és a Nottingham Forest is érdeklődött a futballista iránt, akit a Southampton végül hatmillió fontért plusz bónuszokért szerzett meg. A Szentek jelenleg az utolsó helyen állnak a Premier League tabelláján, és a klubvezetés abban reménykedik, hogy Orsic kisegíti majd a csapatot a gödörből.
A labdarúgó az elmúlt években nagyszerűen teljesített az angol riválisok ellen az európai porondon: a mostani szezonban győztes gólt lőtt a Chelsea-nek a Bajnokok Ligájában, 2021-ben pedig mesterhármast ért el a Tottenham Hotspur ellen az Európa-ligában.MTI
Kapcsolódó témák
Hirdetés
Hirdetés
/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/09/16/image-96003c89-cf48-4721-828c-1772716592b4-68-310-310.jpeg)