Premier League - Hat góllal nyert a Chelsea.
A Lőw Zsoltot másodedzőként foglalkoztató vendégeknél Mason Mount és Timo Werner két-két, Kai Havertz és Marcos Alonso egy-egy gólt szerzett.
A Bajnokok Ligája-címvédő londoniak a 31. percben már 4-0-ra vezettek. Hasonlóan gyorsan legutóbb is a Chelsea jutott el négygólos különbségig vendégként a Premier League-ben, méghozzá 2011 októberében, amikor a 27. percben már 4-0 volt az állás a javukra a Bolton Wanderers otthonában. A hazaiak kapuját azon a meccsen Bogdán Ádám védte.
UEFA Bajnokok Ligája
Fordulatos mérkőzésen ejtette ki a Real Madrid a Chelsea-t
12/04/2022 21:39
A Southampton 21. alkalommal kapott legalább négy gólt az első félidőben a PL-ben, a szombati pedig már az ötödik nyeretlen bajnoki meccse volt sorozatban.
A Brighton hétmeccses nyeretlen szériája viszont véget ért, mivel 2-1-re győzött az Arsenal otthonában.

pénteken játszották:
  • Newcastle United-Wolverhampton Wanderers 1-0 (0-0)
MTI
Benzema újabb mesterhármasával verte a Real a Chelsea-t, meglepő vereséget szenvedett a Bayern
06/04/2022 21:11