Retteghetnek a külföldi kommentátorok: összekerülhet a két magyar a Bundesliga egyik csapatánál
Bundesliga - Szalai Attila, a német élvonalban szereplő Hoffenheim magyar futballistája egy másik Bundesliga-csapathoz, a Sallai Rolandot foglalkoztató Freiburghoz kerülhet kölcsönbe.
Szalai Attila
Fotó: AFP
Szalai Sallaiékhoz kerülhet kölcsönbe
A hír néhány órával azután látott napvilágot - a német Sky Sports főmunkatársának X-oldalán -, hogy a két csapat egymással játszott a 21. forduló szombati játéknapján, a Freiburg pedig Sallai győztes góljával 3-2-re nyert.
A 41-szeres válogatott Szalai tavaly nyáron 14 millió euróért igazolt Hoffenheimbe, de nem tudott magának állandó játéklehetőséget kiharcolni, öt tétmérkőzésen - négy Bundesliga- és egy Német Kupa-találkozón - mindössze 333 játékpercet gyűjtött.
MTI
Kapcsolódó témák
Hirdetés
Hirdetés
/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/09/16/image-96003c89-cf48-4721-828c-1772716592b4-68-310-310.jpeg)