Nem tud leállni a Memphis, sorozatban 11. mérkőzését nyerte meg a Grizzlies az NBA legutóbbi játéknapján. A liga egyik legizgalmasabb csapata ezúttal a Minnesota Timberwolvest kapta el 116-108 arányban.

A vendéglátóknak ezúttal nem Ja Morant volt a motorja, a gárdát elsősorban a 21 pontos Desmond Bane és a 20 pontos Jaren Jackson Jr. vezette sikerre, a Minnesotában Anthony Edwards volt a legeredményesebb 30 ponttal.
A címvédő Milwaukee Bucks az idénybeli harmadik tripla dupláját (30 pont, 12 lepattanó, 11 gólpassz) elérő Giannis Antetokounmpovezérletével majdnem 20 pontos különbséggel verte otthon a Golden State Warriorst, a Denver Nuggets pedig leginkább a harmadik negyedben nyújtott teljesítményének köszönhetően győzte le a vendég Portland Trail Blazerst.