A Győri ETO hazai pályán is nyert, míg az FTC ugyan győzött a női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szombati visszavágóján, de 50-48-as összesítéssel a Budućnost Podgorica jutott tovább.

A címvédő Győri Audi ETO KC házigazdaként 32-28-ra nyert a német SG BBM Bietigheim ellen, így kettős győzelemmel jutott tovább.
A mezőny legeredményesebb játékosa Naidziniavicius volt hét góllal, Amelie Berger hat, a győriek közül Estelle Nze Minko szintén hat, Veronica Kristiansen öt találattal zárt. Silje Solberg nyolc védéssel járult hozzá a sikerhez.
Kézilabda
A norvég válogatott negyeddöntőt érően legyőzte a biztos csoportgyőztes franciákat
6 ÓRÁJA
A győriek a BL-ben rekordot jelentő 53 mérkőzésből álló, 2018 januárja óta tartó veretlenségi sorozattal büszkélkedhetnek. Ebben az időszakban 46 győzelem és hét döntetlen a mérlegük.
A Ferencváros házigazdaként 29-28-ra legyőzte a montenegrói Budućnost Podgorica csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szombati visszavágóján, de 50-48-as összesítéssel a vendégek jutottak tovább.
A mezőny legeredményesebb játékosa Jovanka Radicevic volt kilenc góllal, Ema Ramusovic hatszor talált be. Hazai oldalon Emily Bölk öt góllal zárt. A kapusok közül Janurik Kinga kilenc, Barbara Arenhart 15, Armelle Attingré öt lövést védett.
A párharc első mérkőzését múlt vasárnap a Budućnost nyerte 22-19-re, amely a negyeddöntőben a címvédő Győri Audi ETO csapatával találkozik.
Eredmények, nyolcaddöntő, visszavágó:
Győri Audi ETO KC-SG BBM Bietigheim (német) 32-28 (19-16)
Lövések/gólok: 44/32, illetve 47/28Gólok hétméteresből: 5/5, illetve 3/3Kiállítások: 4, illetve 6 percTovábbjutott: a Győr, kettős győzelemmel (69-48) FTC-Rail Cargo Hungaria - Budućnost Podgorica (montenegrói) 29-28 (9-15)Lövések/gólok: 60/29, illetve 43/28Gólok hétméteresből: 3/1, illetve 4/4Kiállítások: 6, illetve 6 percTovábbjutott: a Budućnost Podgorica, 50-48-as összesítéssel.