Kerékpár
Mireia Benito duplázott az idei spanyol bajnokságon, az időfutam után a mezőnyversenyt is megnyerte
Az AG Insurance - Soudal Team versenyzője, Mireia Benito győzött a 2026-os spanyol országúti bajnokság női mezőnyversenyén, Sabiñánigóban. A 29 éves Benito mögött - aki az időfutam megnyerése után duplázott az ob-n - két movistaros, Sara Martín és Paula Ortiz végzett a dobogón. Nézd vissza a befutót magyar kommentárral! | Borítókép forrása: rfec.com
00:03:4627/06/2026 - 18:28 GMT+2