Hivatalossá vált, hova küldi Michelisz Norbit a Hyundai Motorsport. A magyar versenyző változatlan csapattal és a megszokott csapattárssal, viszont vadonatúj autóval vág neki a 2021-es szezonnak a WTCR-ben.
Fucsovics Márton korábbi pozícióját megőrizve a 40. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A nőknél nem változott az élcsoport; legjobb magyarként Babos Tímea – egy helyet javítva – a 105. helyen áll.
Tíz év után visszatér a ringbe Evander Holyfield korábbi világbajnok profi ökölvívó, de ellenfele a közelmúltbeli tervekkel ellentétben nem Mike Tyson lesz.
Hírek
Nincs Laver-kupa Federer nélkül, ahogy Belgiumban sincs kerékpár-vb extra történés nélkül
11 ÓRÁJA
Az idén nyárra halasztott tokiói olimpia és paralimpia szervezői azt tervezik, hogy kibérelnek egy 300 szobás szállodát azon sportolók és stábtagok részére, akik megfertőződnek a koronavírussal a japán fővárosban.
Hideki Matsuyama történelmi sikerével ért véget a 85. Masters. A japán játékos elbírta a rá nehezedő hatalmas nyomást, négyütéses előnyéből egyet megtartva maga mögött tudta tartani az üldözőit.
Három év után nyert ismét Mark Cavendish, aki hétfőn a török országúti kerékpáros körverseny második szakaszát követően ünnepelhetett.
A márciusban Dubajban bajnok Aslan Karatsev bejutott a második fordulóba a monte-carlói férfi tenisztornán. A verseny néhány órás esőszünet után folytatódott (nem sokáig), de a héten továbbra sem a napos idő lesz a jellemző a miniállamban.
A Telekom Veszprém 28. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, miután 28-26-ra nyert a legutóbbi győztes MOL-Pick Szeged ellen a szigetszentmiklósi négyes döntő utolsó mérkőzésén, a hétfő esti fináléban.