Népszerű sportok
Még több sport
Összes megjelenítése

TECHNIKUST KERESÜNK AZ EUROSPORT MAGYARORSZÁGI SZERKESZTŐSÉGÉBE!

Eurosport Magyarország

Publikálva 12/06/2023 - 15:47 GMT+2

Szeretnél az Eurosport Magyarország szerkesztőségében dolgozni technikusként? Részt vennél a magyar nyelvű adás technikai létrehozásában? Akkor ez a Te lehetőséged!

TECHNIKUSI ÁLLÁSLEHETŐSÉG AZ EUROSPORTNÁL!

Fotó: Eurosport

Az Eurosport Magyarország állást hirdet technikusi pozícióba. Új munkatársunknak havi 12-13 műszakot kell teljesíteni, a műszak hossza és időbeosztása függ az Eurosport aktuális műsorrendjétől. Fontos tudni, hogy ebben a pozícióban hétvégenként, ünnepnapokon, valamint akár kora reggeli, késő esti, vagy éjjeli órákban is szükség lehet munkatársainkra, az élő adások függvényében.
ELVÁRÁSOK:
  • középfokú számítógépes ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (nyelvvizsga nem szükséges)
  • sportban való jártasság
  • csapatszellem, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • pontos, megbízható, precíz, határozott munkavégzés
  • nem baj, ha jó a füled :)
AMIT KÍNÁLUNK:
  • igényes munkakörnyezet
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • változatos, rugalmas munkabeosztás
  • versenyképes fizetés
Ha felkeltettük érdeklődésed, kérjük küldj egy fényképes önéletrajzot, valamint egy rövid motivációs levelet az eurosport@eusp.hu e-mail címre.
Jelentkezési határidő: 2023. június 13.
Csatlakozz a több mint 3 millió felhasználóhoz az appunkon
Legyenek mindig kéznél a legfrissebb sporthírek, eredmények, élő közvetítések
Letöltés
Kapcsolódó témák
Cikk megosztása
Hirdetés
Hirdetés